Vojka Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+5
cuga
StoleSS
Mitrucin mali
lela
Top
9 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Top Tue Aug 21, 2007 1:20 pm

affraid Ovih dana u Vojki i okolini procureo je i proširio se trač o određenoj "Medicinskoj mafiji" koja se navodno bavi trgovinom ljudskim organima!!!!!!! To nebi bilo toliko čudno da se ne radi o navodno živim i kidnapovanim licima, jer smo do sada slične stvari kod nas i u svetu imali, ali su se one događale najverovatnije u bolnicama i u tajnosti i kada su u pitanju već umrli ljudi! Naime centar dešavanja ovih aktivnosti je Stara Pazova, gde je navodno tim povodom nestalo desetak ljudi u proteklom kraćem vremenskom periodu, a niko do sada nije izašao u javnost sa nekim konkretnim informacijama ili demantom! Ovo poslednje bi moglo da upućuje na činjenicu da se ipak radi o traču, a mozda se zbog interesa istrage ništa ne iznosi naširoko. Kao epilog, pred utihnuće cele te stvari, pojavio se trač pre nedelju dana da su dve devojke iz Vojke navodno nestale tim povodom i da su njihova tela pronađena bačena negde kod Šimanovaca! affraid Priznaćete da je priča za najstrašniju crnu hroniku, ali na sreću kao vrlo pouzdan dokaz protiv tih tvrdnji je taj da u Vojki niko i ništa ne zna konkretno o tome. Vrlo brzo bi se saznale objektivne činjenice tj. ko su te nastradale osobe, iz koje ulice, iz koje kuće....ali ništa od svega toga.
Ipak, "gde ima dima ima i vatre", kako naš narod kaže, pa izvesna doza predostrožnosti bi valjalo da bude prisutna, mislite o tome!!!!!!!!! affraid
Izbegavajte samotne večernje ili rano jutarnje šetnje van neselja ili druge slične rizične situacije, jer kako je suditi po ranijim pričama sve osobe su kidnapovane kada su bile same , bez svedoka i očevidaca. affraid
Ako ti znaš nešto više o tome ili neku drugu pojedinost, napiši to na ovom mestu zarad javne bezbednosti!!!!!??????? affraid Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 347203
Top
Top
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 442
Age : 38
Lokacija : VOJKA TAUN
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  lela Tue Aug 21, 2007 5:03 pm

scratch Ali kako moze da se ne zna ko su te devojke????? Question Shocked Mislim nije da ne verujem,jer se i po Banovcima prica o tome,ali Hvala Bogu nista se jos nije desilo!A nadam se i da nece... No
lela
lela
Ugledna Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 176
Age : 39
Lokacija : St.Banovci
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Mitrucin mali Wed Aug 22, 2007 10:40 am

Samo ti ne izlazi iz kuce,tako cesh dobrano smanjiti shanse da te neko kidnapuje,raspori i opari od tvojih organa Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 347203 Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 81160

Ma dajte ljudi,glupost nevidjena...
Bar za to u Vojki,jer zaista,da je neko nestao znalo bi se i ko je dotichni.Ja pouzdano znam da policija nema nikakvih saznanja da je iko otet u kod nas.
Ali ne znachi da nece biti... Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 611709
Mene neshto drugo muchi.Uzelo je maha i smaram da nije dobro shto se krenulo tim pomodarstvom.Silni skuteri i motorchici!
Shta mislite,kada bi neko pustio buvu po selu da su pocheli da presrecu skuteriste i da je u toku masovna otimachina istih.Da li bi neko od roditelja zabranio toj deci da ih voze?Smatram da ih ima bash dosta kod nas,voze ih klinci od 13+ godina,nocu,ponekad neosvetljeni...
Tragichno je to sve,poremecen sistem vrednost. ''Kupila je ona mala od tog i tog pa 'ajde da i mi kupimo nashoj kcerkici skuter...''
Shta je sa tim roditeljima?! Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 63143
A shto ne poznaju pravila saobracaja,a shto nemaju josh uvek reflekse,pa to su samo deca pobogu!Juche za malo da roknem neku klinku,zaletela se preko trotoara i pravo na put iza nekog kombija,video sam je na 5 metara od mene,*ebao sam joj sve po spisku... Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 611709

Mitrucin mali
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 381
Age : 39
Lokacija : Voyka city
Registration date : 2007-05-15

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  StoleSS Thu Aug 23, 2007 12:35 am

ej,nije sala...neki doca iz NS-a odradjuje...pa pobogu bila je cela emisija na TV-u zbog toga.
Navodno da su im na tragu...navodno!!
A Lelo,ne zezam se za ovo sto cu ti reci...prica se da je u to umesan neko iz tvog kraja sad da li iz Starih ili Novih B. to ne znam
a nema dovoljno informacija jer bi tada istraga bila raskrinkana...
to sam cuo od jednog inspektora iz Sremske MItrovice.
U Pazovi je pre 10-15 dana nestalo dvoje dece,jedno dete ispred Rodica u centru u kolicima i jedno u parku u St.Paz,bolje da ne znate kako su nadjena,taj insp. je rekao da tako nesto nije video,a radi vec 20g. u policiji.Nestao je i komsija mog drugara iz Batajnice,a kola su mu nadjena u St.Paz.
StoleSS
StoleSS
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 277
Age : 40
Lokacija : Voyka City
Registration date : 2007-05-16

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  lela Thu Aug 23, 2007 1:21 pm

Replika!!!Ok znam ja da to postoji,ali ne mogu jednostavno da se zatvorim u kucu,temperament mi to ne dozvoljava Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 36401 ,ali naravno ne treba se ni opustati!!!! Suspect pale
lela
lela
Ugledna Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 176
Age : 39
Lokacija : St.Banovci
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Mitrucin mali Thu Aug 23, 2007 1:24 pm

Ma mene sad brine 'de ima da se jeftino kupi kavurma i chvarci... Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 925109

Mitrucin mali
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 381
Age : 39
Lokacija : Voyka city
Registration date : 2007-05-15

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  cuga Thu Aug 23, 2007 1:30 pm

po pazovi lepe plakate na kojima su slike i imena nestalih lica i kad je ko nestao

tracevi kazu bezte ako vidite beli kombi u pratnji crnog dzipa
cuga
cuga
Nova Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 17
Registration date : 2007-08-23

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  StoleSS Thu Aug 23, 2007 2:35 pm

cuga wrote:...tracevi kazu bezte ako vidite beli kombi u pratnji crnog dzipa

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 63143 ma kakvi beli kombi u pratnji crnog dzipa...malo je to bolja organizacija...videcemo kad se sve zavrsi... Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 342981 ako se zavrsi...
StoleSS
StoleSS
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 277
Age : 40
Lokacija : Voyka City
Registration date : 2007-05-16

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Mitrucin mali Fri Aug 31, 2007 4:01 pm

Ljudi jutros su pronadjena bezivotna tela izvesnog mladica i njegovog chetvorogodishnjeg sina iz Novih Banovaca!
Navodno pronadjeni su u Belegishu a nestali su pre neki dan.Chini mi se da je o njihovom nestanku bilo rechi na dnevniku,a vec par dana chitam isto i u Vechernjim Novostima.
Chekamo lelu da potvrdi poshto je ona iz Banovaca,a koliko sam ukapirao ona ga je i poznavala...Strashno!Sad sam se i ja zabrinuo...
Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 342981

Mitrucin mali
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 381
Age : 39
Lokacija : Voyka city
Registration date : 2007-05-15

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  lela Fri Aug 31, 2007 4:28 pm

pale DA,DA! Istina je znala sam decka iz vidjenja!mala ispravka,nije mu to bio sin vec sestric,ali nije ni bitno njih vise NEMA Sad Crying or Very sad Tela su nadjena u Belegishu sa izvadjenim organima i bez nekih delova tela!UZAS affraid
lela
lela
Ugledna Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 176
Age : 39
Lokacija : St.Banovci
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  RunnerSG Fri Aug 31, 2007 4:50 pm

Cowece... Ja jos ne werujem, ali cuwacu se, i necu setati sam po mracnim i pustim ulicama... Smile
RunnerSG
RunnerSG
Nova Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 21
Age : 33
Lokacija : ... tamo gde ti nisi ...
Registration date : 2007-08-28

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Top Fri Aug 31, 2007 5:44 pm

Strašno, a sve je počelo kao trač, kad se ispostavi da nije! Teško mi je da shvatim da još nisu pronađeni krivci pa sve verujem da je to zbog istrage, pa će jednog lepog dana da bude...bum vest!...uhvaćeni monstrumi!!
Top
Top
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 442
Age : 38
Lokacija : VOJKA TAUN
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  lela Fri Aug 31, 2007 5:50 pm

RunnerSG,tebi se obracam mislim da za takvog smajlija nije mesto na ovoj temi,prikladniji su npr Crying or Very sad Sad Shocked pale silent confused affraid No malo ozbiljniji!!!!!!! jer nije vreme za smeh!!Novi Banovci su puni civilne policije i specijalaca!!!!!! Neutral Strasan prizor,kao u filmu.Svi se nadamo da ce se to uskoro zavrsiti sa Happy end-om za sve nas!!!!!!!!
lela
lela
Ugledna Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 176
Age : 39
Lokacija : St.Banovci
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Top Fri Aug 31, 2007 5:55 pm

Lelo,obavesti nas iz prve ruke ako saznaš nešto više!
Top
Top
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 442
Age : 38
Lokacija : VOJKA TAUN
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Mitrucin mali Fri Aug 31, 2007 6:19 pm

Khm!
Situacija nije naivna ako je to zaista istina.
Stvarno treba povesti rachuna,jer,opreza nikada nije na odmet.
Nikada ne treba biti u fazonu:''Ma to meni ne moze da se desi...''.
I ne samo shto se ovoga tiche,nego i mnogih drugih stvari u zivotu.
Otkud znash,mozda bash na tebe nalete... Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 347203

Mitrucin mali
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 381
Age : 39
Lokacija : Voyka city
Registration date : 2007-05-15

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Top Fri Aug 31, 2007 7:27 pm

Nađoh u jednim ozbiljnim novinama reportažu o ovom skorašnjem a i ranijim dešavanjima.
O Banovačkom nestanku se priča da nestali mladić (26god.) i njegov mali rođak (4 god) još nisu pronađeni (novine pišu sa danom zakašnjenja), a nestanak se ne povezuje sa trgovinom organima, već daleko više za narkomansku i problematičnu prošlost mladića. Napominje se da je nekoliko ljudi nestalo u proteklom periodu i u Staroj Pazovi i Novoj Pazovi ali da niko od njih nije pronađen, a kamoli u nekom stanju koje bi ukazivalo da su im izvađeni organi. Uglavnom se radi o starijim osobama a najmlađi su, izuzev banovačkog nestanka, starosti preko 40god.
A zabeležena je i izjava predstavnika policije zaduženih za ovu oblast, koji kategorički demantuju glasine o trgovini organa, tj.da takvih dokaza uopšte nema i da novine ne treba tako senzacionalistički da objavljuju tvrdnje uplašenih građana i šire strah.

Mora se priznati da čovek stvarno ne zna šta da misli posle ovakvih izjava i novinskih članaka. Činjenica je da niko ne izlazi sa nekom konkretnom pričom, možda zato jer je i nema, tj. možda i ne postoji uzročno-posledična veza između svih ovih nemilih događaja. Hm!!?? scratch
Top
Top
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 442
Age : 38
Lokacija : VOJKA TAUN
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Dexy Sat Sep 01, 2007 3:43 am

U dnevnim novinam Blic, vec par dana govori se o nestanku osoba u okolini Stare Pazove...

Za Vise pogledajte:
http://www.blic.co.yu/hronika.php?id=12090
Dexy
Dexy
Admin & Webmaster

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 389
Lokacija : Vojka
Registration date : 2007-05-15

https://vojka.forumsc.net

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  RunnerSG Sat Sep 01, 2007 1:10 pm

Lela, mozda se to i desawa ne znam... Ali mi glupo kad cujem od par ljudi 8 werzija price, pa onda pricaju da ima plakate nestalih u sup-u i kod zeleznicke stanice, ja odem pogledam, a ono nema nista! Pa onda sam cuo, da su nestali mladic i dewojka iz stare pazowe i da su nadjeni bez organa i mrtwi ispod nadwoznjaka, a sad cujem da nikakwa tela nisu nadjena od nestalih lica, i da su nestala lica uglawnom preko 40 godina... I eto, widis zasto je tesko powerowati u to?? Nemora da znaci da to sto se desilo u Banowcima, ima weze sa "medicinskom mafijom", a mozda i ima ako, nemam pojma, i ne znam wise ni sta da mislim o tome...
RunnerSG
RunnerSG
Nova Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 21
Age : 33
Lokacija : ... tamo gde ti nisi ...
Registration date : 2007-08-28

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Top Sat Sep 01, 2007 6:47 pm

A danas sam čuo od osobe koja je čitala novine da su pronađeni Banovčani, pokraj dunava, i to mladić bez glave, a detetu odsečena ruka!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????
Top
Top
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 442
Age : 38
Lokacija : VOJKA TAUN
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  lela Sat Sep 01, 2007 7:57 pm

Da nadjeni su u Novim Banovcima kraj Dunava!!!!!!!I to je sekta bila u pitanju a ne medicinska mafija!!!!! Kod uhapsenog su nasli predmete u obliku sektaskih krstova,pentagrame....i ne znam sta jos u to ukljucuju!! Twisted Evil Ma strasno ...Banovci su ih puni !Cak su i mene juce zaustavile 2 grupice zena,nikad ih ranije nisam videla,da me toboze nesto pitaju i da mi pokazu neki "LEPSI SVET KOJI OBECAVA " Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 347203
Ne znam,svet je poludeo!!!!!!!!! cyclops
lela
lela
Ugledna Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 176
Age : 39
Lokacija : St.Banovci
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Vladislav Tue Sep 04, 2007 10:19 pm

Top wrote:A danas sam čuo od osobe koja je čitala novine da su pronađeni Banovčani, pokraj dunava, i to mladić bez glave, a detetu odsečena ruka!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????

Auuuuuuuu ala ste vi Vojchani ne informisani c,c,c... ovako: Monstrum iz Novih Banovaca Danijel Jakupek Žak (26), koji je ubio i potom iskasapio Luku Opačića (5) i njegovog ujaka Vasilija Trbovića (26), prema saznanjima iz policije, jeo je delove tela svojih žrtava i pio njihovu krv!!!
Kod njega su nadjene mnoge literature o drakulama. imao ih je i u kompjuteru jer ih je skidao sa interneta. U kuci soba mu je bila okrehena u crnu boju sa nekim crvenim mrljama. On je naravno hladnokrvno isprichao policil\ji shta je sve uradio bez imalo emocija a i glas mu uophte nije drhtao. Jednostavno je prichao "Opushteno".

Shta vishe necu ja da vam pricham chitaj te malo na netu.

evo vam linkovi:

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=19171&sectionId=39

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=19108&sectionId=39
Vladislav
Vladislav
Nova Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 3
Age : 33
Lokacija : Nova Pazova
Registration date : 2007-09-04

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Dexy Wed Sep 05, 2007 12:24 pm

Novinarska posla, kako se i ko zna da je to ispricao... Kad se Brani cutanjem
Za svaku osudu su takvi tekstovi u novinama a o zvucnim naslovima da ne pricamo... novine citaju i deca!!!

Juce citam u novinama>"U Golubcu, kraj Novih Banovaca...(pritom se misli na Golubince) pronadjena grobnica...."

Novinari,.... i Novi Banovci sad kao centar zbivanja...
To je sve PROPAGANDA...ne kazem da nema istine, al njihov cilj je rejting!!
Dexy
Dexy
Admin & Webmaster

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 389
Lokacija : Vojka
Registration date : 2007-05-15

https://vojka.forumsc.net

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Top Wed Sep 05, 2007 2:54 pm

Tačno, apsolutno!
Top
Top
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 442
Age : 38
Lokacija : VOJKA TAUN
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  lela Wed Sep 05, 2007 7:00 pm

I ja koliko znam "Golubci" ili ti Golubinci su jedno pola sata kolima od Novih Banovaca!!!!!!! silent
lela
lela
Ugledna Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 176
Age : 39
Lokacija : St.Banovci
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Mitrucin mali Wed Sep 05, 2007 8:03 pm

Inache u Golubincima,tachnije u ataru istih,je u sred njive sa kukuruzima pronadjena raka iliti grob. 2x0,5x1,5m.
Neko je iskopao,zaboravio na mestu zlochina ashov i flashu vode.A na pochetku njive su pronadjeni tragovi automobilskih guma,ispada kao da je neko morao brzo da se skloni sa lokacije... affraid
Kome li je bio namenjen?.. scratch

Mitrucin mali
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 381
Age : 39
Lokacija : Voyka city
Registration date : 2007-05-15

Back to top Go down

Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Misteriozni nestanci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum