Vojka Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odvale poznatih licnosti!!!!!

Go down

Odvale poznatih licnosti!!!!! Empty Odvale poznatih licnosti!!!!!

Post  StoleSS Fri Jan 25, 2008 3:17 am

Ceca: Da, ja sam samokriticna, narocito prema sebi................ Da, ja imam osecaj za filing..........Volim filmove sa sretnim happy end-om...........Celivala sam moshti Sv. Save u Trnovu..
Ceca (Trg '99): Ajmo sad nešto veselo "Kad bi bio ranjen ..."

Jelenu Karleu pitali sta misli o Bobu Marliju, ona odgovorila: "Super je, samo neka tako nastavi!"

Djole Djogani: Išao sam u pravcu Novog Sada sa Vesnom, kada sam cuo kako peva okrenuo sam auto za 360 stepeni i pravac Beograd ... Sladžo javi se na telefon zove te neki ANSWER! .....Moja Sladža džuska i kad ima ( odgovor na pitanje zašto voli Sladju) .....Bilo nas je cetvoro i ja petoro ......Ja Sladžu nisam ni znao ni poznav'o dok se nismo upoznali .......Cuti, Sladžo, ti si glupa, pusti mene da pricam .....Sladžo, cekam te kod kolima......Sladžo, nemoj da se svadžamo pred kamere, nismo cigani .....
Voditelj: Koji je najtužniji trenutak u vasem životu? - Kad je meni i mom bratu rikn'o cale.....Sladza cepa gorchu, ja cepam sladzu!!!!
Gde ste poslednji put imali SEX...Djole : U kuhinju...a Sladza u isto vreme u GUZU!!!!

Zorica Markovic -Ja sam poliglota, ja volim zivotinje.

Hanka paldum na koncertu za invalide. "Ajmo svi na noge"

Pitali Karleusu "Da li ste citali Anu Karenjinu?" ona odgovara "Procitala sam sva njena dela..."

Vesna Vukelić Vendi (pevačica): “Volim da kažem da čovek mnogo toga može da nauči od životinja, ja na primer učim od svog mačora”


Željko Joksimović - "Završio sam muzičku akademiju, mislim, nisam diplomirao, ali evo kažem kao da sam završio"

Ružica Čavić - "Pronalaziću nove talente i raditi s njima. Kao nekada Vuk Karadžić"

Jami: Dozivela sam OVULACIJU od strane publike!
StoleSS
StoleSS
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 277
Age : 40
Lokacija : Voyka City
Registration date : 2007-05-16

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum