Vojka Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VOJKA KAO BREND...

4 posters

Go down

VOJKA KAO BREND... Empty VOJKA KAO BREND...

Post  Ambasador Thu Aug 21, 2008 11:37 am

Po novom urbanistickom planu ... Vojka je ostala crna rupa u razvoju Opstine Stara Pazova,znaci niti cemo dobiti zonu slobodne gradnje , industrisku zonu , niti bilo sta drugo .... Sta nam jedino preostaje? Posto je vojka sama po sebi specificno mesto , ljudi su specificni , uglavnom se zivi od poljoprivrede.
Kako bi bilo da pokusamo od vojke da napravimo Brend ... Da brendiramo neki vojacki proizvod , ili da brendiramo neku vojacku manifestaciju , ili da izmislimo neku manifestaciju u Vojki (Kult Svinja,Narodne igre i sl.)???
Ambasador
Ambasador
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 121
Age : 36
Lokacija : VOJKA - GLAVNI GRAD SREMA
Registration date : 2008-03-22

Back to top Go down

VOJKA KAO BREND... Empty Re: VOJKA KAO BREND...

Post  Dexy Thu Aug 21, 2008 1:51 pm

Vojački Pudarski Dani su manifestacije koja može postati brend Vojke, a i okuplja najvise ljudi..
A i ovaj naš Vojka Forum!


Last edited by Dexy on Thu Aug 21, 2008 5:10 pm; edited 1 time in total
Dexy
Dexy
Admin & Webmaster

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 389
Lokacija : Vojka
Registration date : 2007-05-15

https://vojka.forumsc.net

Back to top Go down

VOJKA KAO BREND... Empty Re: VOJKA KAO BREND...

Post  Top Thu Aug 21, 2008 3:53 pm

Pa pudarski danu uopšte nisu organizovani u Vojki!? Shocked

Mislim da bi rešenje bilo da organizujemo tuče veprova Razz , kao oni onomad sa svetskim prvenostvom u tuči guskova u Mokrinu ili gde već, ili oni što tucaju jaja! Twisted Evil Pa onda objavimo u novinama i na "televizoru" ko ima najjačeg vepra i taj postane slavan! (p.s. mogu i nerastovi Mangulice Laughing, samo ne mogu divlji veprovi, jer su van konkurencije a i nema ih mnogo! )

Šalim se ja malo, ali izgleda nam ništa bolje ne preostaje! Jedino kada bi neki Vojčan postao multimilioner pa mu prorade lokalpatriotska osećanja pa uloži milione u mesto rođenja i mesto svog detinjstva! Laughing Ovako smo zadnja rupa na svirali. Dok se druga mesta bogate nama mažu oči sa popravljanjem centra pred izbore i ne daju ljudima da grade na sopstvenim placevima!
Top
Top
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 442
Age : 38
Lokacija : VOJKA TAUN
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

VOJKA KAO BREND... Empty Re: VOJKA KAO BREND...

Post  Ambasador Thu Aug 21, 2008 4:16 pm

Pa pazi , ovo nije uopste zajebancija ... kada bi samo malo podigli svest ljudi ... sve bi bilo drugacije ... Npr....zamislite da imamo looopam : Vojacke kobasice ili vojacke prasice ili rakiju ili nesto sl..... Npr da u Vojki postoji ta vetrenjaca , da se nadje neko ko ce da je napravi , od nje bi mogao da se napravi brend...zar ne?
Ambasador
Ambasador
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 121
Age : 36
Lokacija : VOJKA - GLAVNI GRAD SREMA
Registration date : 2008-03-22

Back to top Go down

VOJKA KAO BREND... Empty Re: VOJKA KAO BREND...

Post  sremica Thu Aug 21, 2008 10:51 pm

postoji bezbroj mogucnosti...sigurno postoji nesto po cemu su Vojka i Vojcani poznati...(izuzecemo rukovanje i kucanje pri svakom gutljaju pica) Smile Smile Smile
sremica
sremica
Ugledna Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 321
Age : 39
Lokacija : Srem
Registration date : 2007-11-20

Back to top Go down

VOJKA KAO BREND... Empty Re: VOJKA KAO BREND...

Post  Ambasador Thu Aug 21, 2008 11:03 pm

Da li neko ima neki ozbiljan predlog ... npr ovaj forum bi mogao da postane brend ... samo treba naci spnzore ... malo se aktivirati .... i ko zna , mozda se i napravi nesto....
Ambasador
Ambasador
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 121
Age : 36
Lokacija : VOJKA - GLAVNI GRAD SREMA
Registration date : 2008-03-22

Back to top Go down

VOJKA KAO BREND... Empty Re: VOJKA KAO BREND...

Post  sremica Thu Aug 21, 2008 11:08 pm

stvarno ima bezbroj mogucnosti... vi imate povoljan geografski polozaj i steta je sto tako "klackate" ili bolje receno cupkate u mestu... nije tesko smisliti nesto, ali treba dosta sonzora... ne znam sta da kazem...neki turnir, svirka (festival sremackih tamburasa???) , koncert vaseg folklornog sastava...
sremica
sremica
Ugledna Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 321
Age : 39
Lokacija : Srem
Registration date : 2007-11-20

Back to top Go down

VOJKA KAO BREND... Empty Re: VOJKA KAO BREND...

Post  Ambasador Thu Aug 21, 2008 11:13 pm

Sremice , pametno razmisljas....mislim moglo bi svasta da se smisli ... samo sto je veci deo vec smisljen .... Mada ja i dalje mislim da bi najbolji vojacki brend ipak bila VETRENJACA.... mislim u okolini je nigde nema.... i po tome bi se vojka izdvajala od okolnih totalno bezlicnih sela....Sva ce sela biti ista , a samo ce se vojka razlikovati , jer ce imati vetrenjacu....Moglo bi da upali , zar ne?
Ambasador
Ambasador
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 121
Age : 36
Lokacija : VOJKA - GLAVNI GRAD SREMA
Registration date : 2008-03-22

Back to top Go down

VOJKA KAO BREND... Empty Re: VOJKA KAO BREND...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum