Vojka Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vasar u Rumi

Go down

Vasar u Rumi Empty Vasar u Rumi

Post  Dexy Tue Oct 26, 2010 6:27 pm

Bio sam ti u Rumi na vasaru...Pa mi je Djoka Filipovic ovo isprico:

"Veliki je rumski vasar , a velika je i zajebancija oko njega vazdan i bila... Okupi se tu mlogo sveta svakojakoga, pa znas sta?
Pazi dobro sta radis... Da pitas koga odakle je doso, to je da kazes i u redu, al da ga pitas sto je doso, ni slucajno...
Neko je doso na vasar da zaradi neki dinar, neko da ga utrosi, nekom volja da se pokaze, a nekom bogami i da se dokaze.. Kolko zagula u Sremu ima, to se da i prebrojati, al koja je najveca, jos se ne zna i jos ce mlogo vasara proci dok se to ne dozna.
Sve u svemu moj baca, ako ne dodjes kajaces se, a ako dodjes, jos i vise...

-Pazte svete, dobro sta sam vam kazo... Nek jede govna ko me samo jos jedareda na rumskom vasaru vidi...

Ima tu jos svasta, al nije sve za pricu, al svoji smo pa cuti samo jos ovo opricati:

Moj ti Laza vise od po godine ni na jedan vasar ne ide...Niej da mu se ne ide, ne sme covek, Prete mu Budjanovcani da ce ga nasred vasara isibati bicovima, a iz Iriga kazu jos opakije: zatvorice ga, kazedu u kufer i sa vr`Iriskog venca baciti..."

Dexy
Dexy
Admin & Webmaster

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 389
Lokacija : Vojka
Registration date : 2007-05-15

https://vojka.forumsc.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum