Vojka Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavezno pročitati !!!!

Go down

Obavezno pročitati !!!! Empty Obavezno pročitati !!!!

Post  Dexy Sun May 20, 2007 12:08 am

Dragi gosti, dobrodošli na Vojka Forum...
- Najveci sabor Vojcana u Web rasejanju -

Pogledajte sve pa sami prosudite da li smo "onak'i" kao što se priča... mesto dobre zabave, dragih i veselih ljudi...Pa izvol'te!

Da biste mogli postavljati nove teme,učestvovati u diskusijama,chat-ovati potrebno je da se registrujete!

*REGISTRACIJA:
Da biste se registrovali morate imati svoju e-mail adresu.
Za registraciju kliknite na REGISTRUJ SE (link se nalazi u gornjem delu strane odmah ispod naslova: Vojka Forum)
Nakon što unesete i potvrdite korisničko ime, šifru, i e-mail adresu,na svoj e-mail dobićete poruku u čijem tekstu se nalazi link za POTVRDU REGISTRACIJE!! Sada možete pristupiti forumu.
**PRISTUPANJE:
Za pristupanje kliknite na: PRISTUPI, (link se nalazi u gornjem delu strane odmah ispod naslova: Vojka Forum)
Unesete svoje korisničko ime i šifru i to je to!!!
***PODEŠAVANJE PROFILA
Kada ste se već registrovali bilo bi poželjno da podesite Vaš profil a nakon toga i da se predstavite u sobi namenjenoj za to,dakle ‘’Predstavljanje članova’’...
Za podešavanje profila kliknite na PROFIL (link se nalazi u gornjem delu strane odmah ispod naslova: Vojka Forum). U profilu imate nekolikio kartica: Informacije- za promenu osnovnih informacija o svom profilu (najbolje da tu ništa ne podešavate), Kartica Avatar - za podešavanje vaše slike!

****A sad, par reči za one koji su izdvojili svoje vreme i ulozili trud u ideju Vojka Foruma i napisali sve ono sto ovde vidite:
Želim da Vam se zahvalim što ste mi izasli u susret i pomogli mi u nastojanjima da napravim sajt o Vojki i forum.. i svojim tekstovima i slikama vezanim za Vojku i Vojcane obogatili isti...
Dragašu, Tope, Stole svaka cast....
p.s: Ako sam nekoga zaboravio, ne budite skromni, javite se! Smile

Ujedno pozivam Vas dragi gosti da svratite, registrujete se, pišete, čatujete i svojim prisustvom i tekstovima uvelicate i obogatite forum!!!
Slobodno mi se obratite sa komentarima. Prihvatam i pohvale, ali kritike su mi mnogo korisnije. Sve u funkciji poboljsanja kvaliteta foruma i sadržaja koji nudi :-)

Za sva ostala pitanja pošaljite mi privatnu poruku (Administrator Dexy) ili bilo kome od urednika (Mitrucin Mali, Top, StoleSS)

Zelimo Vam ugodan boravak i prijatne trenutke na našem forumu.
Jer,on je i smišljen sa ciljem da se zabavimo i družimo …
Dexy
Dexy
Admin & Webmaster

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 389
Lokacija : Vojka
Registration date : 2007-05-15

https://vojka.forumsc.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum