Vojka Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojačka Slava

5 posters

Go down

Vojačka Slava Empty Vojačka Slava

Post  Dexy Tue Jul 17, 2007 5:48 pm

OBAVESTENJE: tekst nize posvecen je mojim drugarima (pronacice se oni sami, ne treba da imenujem) i prelazi u nekim delovima granice dobrog ukusa, tj NIJE ENCIKLOPEDIJSKOG KARAKTERA...

Bliži se slava, pripreme su u toku, al najviše se za slavu Vojčani obraduju hrani i piću,(inače poznato je da smo žderačka nacija),ali i ribama sa strane...
Dakle da ne dužim, opasnost koja vreba upravo u ovim danima je samoubistvo iz nehata: PREŽDERAVANJEM!!!

PAZITE !!! Možete se ubiti bilo kakvom hranom, samo je dovoljno da je žderete... Nebitno da li je roštilj, prasetina ili kolači... Morate biti svesni da su vrtoglavica, povraćanje i nesvestica vaši najveći neprijatelji. U pitanju su prvi znaci smrti, ne plašite se no samo odustanite od trpanja u usta...

Međutim, ako ste shvatili da je Vaše postojanje u odnosu na veličinu kosmosa potpuno beznačajno ili Vam ne daju pare ako ne radite, ili ste dobili neizlečivu polnu (spolnu) bolest a koristili se kondom, ili ste se jednostavno smorili u životu, napravite spektakl samoubistvom koje može biti korisno po Vas a zabavno za okolinu,...
I pored gore navedenih simptoma nastavite da trpate hranu sve dok ne crknete. Zadužite prijatelja ili člana porodice da bude pored Vas, kako bi kada se onesvestite nastavio da Vam trpa hranu usta. Važno je da ga prethodno pismenim putem oslobodite odgovornosti, kako mu ne bi sudili...Kako bi pomogli sebi a i grobarima jedite ležeći pošto je opšte poznato da će u jednom trenutku dođi do gušenja hranom koja nema gde da stane..a i manja je mogućnost da se raspuknete (kao neki koji su to već probali, izvini C.)

Pored ove postoji još jedna opasnost: prekomerno ispijanje kako alkoholnih tako i bezalkoholnih pića: Neki Vojčani veruju da u pićima postoji duh,koji ispunjava želje,naravno ne trljate flašu kao u primitivnim bajkama, nego ispijate sadržaj boce! Najčešće piće je PIVO, inače najbolji drug nekih Vojčana u tranzicionim vremenima, a nije ni skupo,duh bi trebalo da Vam se pojavi posle 2,3 flaše, domaćeg staklenog od 0,5 (nikako ne prevare u pvc ambalaži) il posle 10-ak fensi piva! Kad se pojavi shvatićete da vi u stvari na vozite kršinu od yuga, nego poletni civik (hondu), a i posatćete sex mašina i šmeker kakav nikada niste bili, no ubrzo ako ostanete bez svih svojih sokova, popite još koje pivo i zadovaoljite tu nezasitu devojku koju ste upoznali na slavi(inače ružna je ko vrag, a plaži se da joj je svaki sex poslednji u životu).

Pored piva pije se i VOTKA, duh koji vam se javlja je često izazivač nasilja, tako da apelujem da za vreme slave ne kunzumirate votku jer Vam se lako može desiti da išibate nekog (najčešće cigana sa strane, ima ih za slavu i i više nego dovoljno), izlupate mu auto,a posle se kajete....

No za mirnije je VINO, koje će svakako probudi romantičara u vama, pevaćete, skakati i igrati od sreće i tuge istovremeno...

No najlepše od svega je ako se duh ne pojavi pa završite u Pazovačkom DOMU ZRRAVLJA, bez brige dočekaće vas ženka u klompama, suknjici, mrežastim čarapama i mirisaće na lekove, najveća ljubav svakog muškaraca: MEDICINSKA SESTRA!!!
Ako se malo povratite obaveznio pokušajte da je povalite, da vas ne bije maler, bez brige: ona se redovno kupa, obrijana je (zbog vaše higijene), zagovornik je teorije da je anus čistiji od usta,a i progutaće sve telesne tečnosti jer zna da su hranjive! No, možete joj i ukradisti neki komad njene odeće i maziti ga...ili iskoristite poznanstvo za nabavku bensedina za skidanje sa ekstazija....

Ma VOJČANI SREĆNA SLAVA!!!!


Last edited by Dexy on Wed Feb 20, 2008 6:00 pm; edited 3 times in total
Dexy
Dexy
Admin & Webmaster

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 389
Lokacija : Vojka
Registration date : 2007-05-15

https://vojka.forumsc.net

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  Mitrucin mali Tue Jul 17, 2007 9:32 pm

Pobogu choveche pokidao sam se od smeJa! Smile Laughing Mad

Vidim da su pale neke prozivke na nash rachun,chak i na moj...Al' dobro... Embarassed

Posebno mi se dopada onaj deo sa med. sestrom... Vojačka Slava 925109

A nisi ni rekao koja je slava u pitanju crni Dejane!!! Question

Mitrucin mali
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 381
Age : 39
Lokacija : Voyka city
Registration date : 2007-05-15

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty odg. mitruci

Post  Dexy Wed Jul 18, 2007 2:43 am

Sto se tice slave, u pitanju je tzv. PARTIZANSKA SLAVA ili kako je još nazivaju VOJAČKE PARTIZANSKE VATRE!!!

Slave ovog tipa (u čast Partizana) gotovo da se ne slave vise, postoji jako mali broj mesta koji je slavi, među njima je i Vojka!!!

Par puta je na sastancima Vojačke mesne zajednice pokrenuto pitanje: zašto se slavi i dalje? i sami znate da veci deo ucesnika u partizianima nije više među živima...
ja lično nemam ništa protiv slavlja...
A koliko vidim, slava će se slaviti i ove godine!!
Dexy
Dexy
Admin & Webmaster

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 389
Lokacija : Vojka
Registration date : 2007-05-15

https://vojka.forumsc.net

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  djiki Wed Jul 18, 2007 12:15 pm

KOJI JE LOKAL NAJBOLJI U VOJKI?

djiki
Nova Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 3
Registration date : 2007-06-22

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  Dexy Wed Jul 18, 2007 6:45 pm

Ja bih izdvojio: IN CAFE, ili popularno: kod Sajle.

Zanimljiv enterijer: zidovi od stare cigle (poslednjih godina hit u kafićima), stolovi napravljeni od starih šivaćih mašina, onaj radio koji ima preko 50 god…Sajla kaže da radi, ponekad kada se njemu prohte… mislim radiju Smile , stare slike poznatijih sremačkih lola…
dakle unutra je super, pogotovo zbog klime…
bašta je je zanimljiva, pre svega što je podeljena na dva dela, jedina mana je što su stolice mogle biti malo udobnije…a najlepše je sedeti u bašti za šankom (znate onaj dugi sto, gde su stolice mnogo bolje)!

WC je kažu ogledalo kafane, pa Sajli ovo ne ide u prilog: mali je, skučen, kad uđete gledajte da što pre završite ono zbog čega ste došli ,preterano zadržavanje u njemu ne preporučujem nikako!!

Ljudi koji dolaze u kafic su ok, pre svega kulturni!

Da rezimiram, IN CAFE - mirno mesto da se popije piće u Vojki!!!
Dexy
Dexy
Admin & Webmaster

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 389
Lokacija : Vojka
Registration date : 2007-05-15

https://vojka.forumsc.net

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  Mitrucin mali Thu Jul 19, 2007 12:47 pm

Slazem se sa tobom.
Meni se svidja lokal,opushteno je.Mozesh da dovedesh devojku,ambijent je skoro pa romantichan.Volim taj duh prohujalih vremena,taj retro fazon.To je i jedini kafic u Vojki koji ima klimatizovan prostor,velik izbor pica i prijatne konobare,a dobri smo i sa gazdom... Vojačka Slava 81160
Takodje mozesh doci sa ortacima na shpricer (tradicionalno vojachko pice po slavama,zabijachkama...) i da se uz muziku koja skoro uvek pogodi onu zicu od koje se flashe samo nizu a tebi je sve lepshe...Dok ne krenesh ciku i shvatish da si se posvadjao sa nogama Vojačka Slava 520683
Embarassed Razz Shocked Vojačka Slava 720283

Mitrucin mali
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 381
Age : 39
Lokacija : Voyka city
Registration date : 2007-05-15

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  Top Thu Jul 19, 2007 2:52 pm

I ja se slažem da je kod "Sajle" trenutno najbolje, mada ne verujem da moze ugostiti više od 40ak ljudi, i to tako da ne sede svi...ali najavio je neka proširenja lokala. "Per Te" će sigurno raditi ali će biti manje gužve nego ranijih godina, jer su otvorena 2 nova kafića. Kod "Tandže" će biti gužva ali zahvaljujući bašti koja je pomalo sterilna i hladna, a sam lokal je izuzetno mali. Tu je uvek i "Teslina" kafana "Džoni Voker" ako zelite opuštenu atmosferu i pljeske i kobaje sa roštilja i ploče, a biće i šatorčića nepoznatih vlasnika koji će raditi samo za slavske dane. divlje proširenje bašti je nezaobilazno i ove godine, jer se povećanom hedonizmu ne sme stajati na put!!! bounce drunken jocolor Laughing
Top
Top
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 442
Age : 38
Lokacija : VOJKA TAUN
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  Mitrucin mali Sun Jul 22, 2007 1:46 pm

Hajde ljudi da chujemo izveshtaj sa slave?! Vojačka Slava 347203

Ja sam propustio...Proshao sam sinoc negde oko pola 1 i sve sami cigani po ulicama!Mada nishta novo,slava je to,zato ih ni ne volim...ni ganfere ni slave... Mad

Mada su bashte poznatih nam kafica bile rekordno pune,a vrucinaaaaaa....
A ja bio na nocnom kupanju sinoc,nemate pojma kako je prijalo Vojačka Slava 81160

Mitrucin mali
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 381
Age : 39
Lokacija : Voyka city
Registration date : 2007-05-15

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  djiki Mon Jul 23, 2007 9:45 am

Iskreno nije bilo ništa posebno, a to da je IN CAFFE najbolji bili ste u pravu mada i Per te nije loš. A kako je vama bilo?

djiki
Nova Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 3
Registration date : 2007-06-22

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  Mitrucin mali Mon Jul 23, 2007 12:02 pm

Dexy,Top,lela i ja smo sinoc bili u IN CAFFE-u.Iliti kod Sajle i bilo nam je extra.
Ziva muzika,dobre pesme,hladno vince... Vojačka Slava 29786

Mada i u PerTe-u nije bilo loshe... Vojačka Slava 81160
A gde si ti djiki bila?

p.s>Apelujem da forumashi kazu bar neku rech o sebi... Cool

Mitrucin mali
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 381
Age : 39
Lokacija : Voyka city
Registration date : 2007-05-15

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  djiki Mon Jul 23, 2007 1:35 pm

Pa bila sam i u Per teu i kod Sajle kako vi to kažete i baš sam se smorila. Crying or Very sad

djiki
Nova Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 3
Registration date : 2007-06-22

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  Top Mon Jul 23, 2007 3:49 pm

Sve zavisi od društva sa kojim se izađe u provod, kao i od raspolozenja koje se ponese od kuće kada se izađe, ali ovo drugo i nije toliko presudno, da se popraviti! Cool
Top
Top
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 442
Age : 38
Lokacija : VOJKA TAUN
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  lela Mon Jul 23, 2007 4:52 pm

Kao sto kaze mitrucin mali bili smo u in caffe-u,nije bilo lose ali ja sam bila nesto neraspolozena Vojačka Slava 664407 !!!!!!!ali Dejan i Top su svojim pricama uspeli da me malko razvesele!!!!!!!!! Vojačka Slava 720283
lela
lela
Ugledna Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 176
Age : 39
Lokacija : St.Banovci
Registration date : 2007-05-17

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  Mitrucin mali Mon Jul 23, 2007 10:43 pm

Heh,trebala si onda kao ja da popijesh koje belo vince,pa bi ti bilo lepo... lol! Vojačka Slava 925109

Ma ljudi Vojka je to.Po meni tu je dobar provod zimi.I to posebno u PerTe-u za Badnje veche i uopshte taj period oko Bozica...Mali prostor,puno ljudi,nekako mi toplo okruzenje... Vojačka Slava 36401
Mada,kada realno sagledamo situaciju i mesto ne mozemo ochekivati da se u jednoj (bilo kojoj bashti) vojachkih kafica provedemo jednako dobro kao u recimo ''Lovcu'' ili nekom slichnom mestu pod vedrim nebom... Smile Sad

Mitrucin mali
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 381
Age : 39
Lokacija : Voyka city
Registration date : 2007-05-15

Back to top Go down

Vojačka Slava Empty Re: Vojačka Slava

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum