Vojka Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za probirache... :o)

4 posters

Go down

Za probirache... :o) Empty Za probirache... :o)

Post  Mitrucin mali Fri Dec 21, 2007 6:42 pm

ZIVOTNA PRICA!!
Kad sam imao cetrnaest godina nadao sam se da cu jednog dana imati devojku. Sa sesnaest godina imao sam devojku, ali nije imala strasti, pa sam zakljucio da mi treba strastvena devojka sa zivotnim zarom.

U gimnaziji sam se zabavljao sa strastvenom devojkom, ali je bila suvise emotivna. Sve je bilo dramaticno, bila je kraljica drame, sve vreme je plakala i pretila samoubistvom. Tada sam zakljucio da mi je potrebna stabilna licnost.

Sa 25 nasao sam veoma stabilnu devojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbudjivala ni oko cega. Zivot je postao toliko dosadan da sam zakljucio da mi treba malo uzbudljivija devojka.

Sa 28 godina nasao sam uzbudljivu devojku, ali nisam mogao da drzim korak s njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigde ne zadrzavajuci. Cinila je lude iznenadne stvari i cinila me je isto toliko jadnim koliko i srecnim. U pocetku je bila zabavna i vrlo energicna, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odlucio da nadjem devojku koja ima jasne ciljeve.

Kad sam napunio 31 godinu, nasao sam pametnu, ambicioznu devojku, koja je stajala cvrsto na zemlji i nju sam ozenio. Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve sto sam imao.

Sad sam stariji i mudriji i trazim devojku sa velikim sisama.
Za probirache... :o) 720283

Mitrucin mali
Urednik i ugledni forumaš

Áðî¼ ïîðóêà : 381
Age : 39
Lokacija : Voyka city
Registration date : 2007-05-15

Back to top Go down

Za probirache... :o) Empty Re: Za probirache... :o)

Post  Nikola6 Fri Jun 13, 2008 12:29 pm

svaka cast na zakljucku

Nikola6
Ugledna Forumska Persona

Áðî¼ ïîðóêà : 352
Registration date : 2007-08-20

Back to top Go down

Za probirache... :o) Empty Re: Za probirache... :o)

Post  Herkules Sun Oct 26, 2008 9:42 pm

koji si ti lik.znachi neverujem Za probirache... :o) 520683 Za probirache... :o) 520683 Za probirache... :o) 520683
Herkules
Herkules
Ugledna Forumska Persona

Áðî¼ ïîðóêà : 233
Registration date : 2008-03-03

Back to top Go down

Za probirache... :o) Empty Re: Za probirache... :o)

Post  Lazar993 Mon Jun 15, 2009 2:41 pm

Imas prilicno zanimljivu biografiju...(bar sto se tice "ljubavnog" zivota) znachi neverujem... P.S.
BIG TITS RULES Wink
Lazar993
Lazar993
Nova Forumska Persona

Áðî¼ ïîðóêà : 10
Age : 30
Lokacija : Vojka
Registration date : 2008-03-28

Back to top Go down

Za probirache... :o) Empty Re: Za probirache... :o)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum