Vojka Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE

3 posters

Go down

PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE Empty PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE

Post  sremica Fri Dec 21, 2007 11:44 pm

BLIZI SE NOVA GODINA, VREME POKLONA, AKO JOS NISTA NISTE KUPILI VOLJENOJ OSOBI EVO VAM PREDLOG, SAMO PAZITE DA NE NESPRETNA PRODAVACICA NE ZAMENI PAKETE....PA DA BUDE SVASTA... PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE 520683
sremica
sremica
Ugledna Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 321
Age : 39
Lokacija : Srem
Registration date : 2007-11-20

Back to top Go down

PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE Empty Re: PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE

Post  sremica Fri Dec 21, 2007 11:44 pm

Pismo nesuđenog mladoženje

Nažalost, nisam oženjen,doduše bio sam veren, ali do svadbe nije došlo.

Evo zašto:

Samo zbog toga što sam za Novu godinu morao da radim pa je moja verenica trebala da dočeka Novu godinu kod roditelja, verenici sam hteo da poklonim rukavice, koje bih joj poslao zajedno sa pismom. Međutim, u prodavnici sam sreo koleginicu sa faksa koja je kupovala gaćice. Nespretna prodavačica je zamenila pakete, tako da je koleginica uzela rukavice, a ja sam verenici poslao gaćice.
Sad zamislite moju verenicu kako pod novogodišnjom jelkom, dok otvara poklon, čita moje pismo!

Evo sadržaja pisma:

Dugo sam razmišljao kako da te razveselim i dokažem ti svoju ljubav. Zadnji put sam konačno primetio šta ti nedostaje, pa ti to šaljem u paketu. Želim ti da u njima provedeš ugodne trenutke. Želeo sam da ti kupim vunene, ali u njima bi se znojila, što sam zapazio kod koleginice i prodavačice. Probao sam ih i na jednoj i na drugoj, pa sam ih jedva skinuo. Ali, ubrzo će proleće, a ti ih onda, koliko mi je poznato, ne nosiš. Hteo sam da ti kupim kožne sa narodnim vezom, ali sam se u poslednji čas setio da u njima ne bi mogao da opipam ono zbog čega želim da te zaprosim. Kupio sam namerno ove koje se lako skidaju, ako se žuri tebi i drugima. Ne zaboravi da ih poneseš kada ideš u fino društvo. Neće dugo biti čiste jer ljudi imaju prljave ruke, a ti s mnogima kontaktiraš. Ako želiš da ih očistiš, idi do mog prijatelja, znaš onog o kojem sam ti već pričao, jer je on iskusan sa tim stvarima.

Voli te tvoj ljubljeni!
sremica
sremica
Ugledna Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 321
Age : 39
Lokacija : Srem
Registration date : 2007-11-20

Back to top Go down

PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE Empty Re: PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE

Post  StoleSS Wed Dec 26, 2007 2:57 am

ajme mati moja...mnogo dobro,mora da je ta koleginica bila mnogo dobra cim on nije obracao paznju sta mu stavljaju u paketic!!!!
a i zato uvek treba poklone davati **direct** i molim odma` otvori!!!
StoleSS
StoleSS
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 277
Age : 40
Lokacija : Voyka City
Registration date : 2007-05-16

Back to top Go down

PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE Empty Re: PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE

Post  Herkules Sun Apr 06, 2008 11:35 am

dobra fora samo mislim da se to meni demože desiti sigurno
,zto što moja draga od mene pre očekuje neke gaćice nego rukavice..... PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE 520683
Herkules
Herkules
Ugledna Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 233
Registration date : 2008-03-03

Back to top Go down

PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE Empty Re: PISMO NESUDJENOG MLADOZENJE

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum