Vojka Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ivan Pucin i Pera Karic, legende Vojke

2 posters

Go down

Ivan Pucin i Pera Karic, legende Vojke Empty Ivan Pucin i Pera Karic, legende Vojke

Post  Zum zum zum Thu Jul 26, 2007 2:42 am

Kako da prodje daća ("sedeljka" Laughing posle sahrane) bez Ivana Pucinog.... čujem znaju ga po tome u celoj opštini... Mala mu Vojka...
A dokle god nas voljeni Pera Karić svojim budnim okom čuva naš centar, mada bi trebao samo Elitaru, mi mozemo mirno da spavamo....

Zum zum zum
Nova Forumska Persona

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 4
Lokacija : Pazovacki shor
Registration date : 2007-07-26

Back to top Go down

Ivan Pucin i Pera Karic, legende Vojke Empty Re: Ivan Pucin i Pera Karic, legende Vojke

Post  Mitrucin mali Tue Jul 31, 2007 6:46 pm

HEH! Ivan Pucin i Pera Karic, legende Vojke 81160

Slazem se,oni su pravi celebrities in da Voyka city a Bo'me i shire... Ivan Pucin i Pera Karic, legende Vojke 29786

Pera Karic (sa akcentom na A,Kaaaric Smile ) je meni pravio neku kapiju,i plastenike koliko se secam.On lepo dodje,ponese njegov mali tranzistor sa nekom muzikom koju nikako ne mogu razumeti (neko srikanje i navodno guslanje...).Zatim pripali aparat za varenje i kad pochne pesma udriiiii! Znam da mi je pola cevi popucalo na tim shavovima gde je on vario i da smo morali ponovo...Damn! Ivan Pucin i Pera Karic, legende Vojke 70577

Mitrucin mali
Urednik i ugledni forumaš

ÁđîĽ ďîđóęŕ : 381
Age : 39
Lokacija : Voyka city
Registration date : 2007-05-15

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum